Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda
  Alazled olarak kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmakta olan Hafif Ticari Araçlar için teknolojik çözümler sunmaktayız.
 Avrupa Birliği ülkelerinde kullanımı yaygın olan araç içi raf sistemleri, antibakteriyel araç içi kaplama, araç üzeri merdiven taşıma sistemi ve yükleme rampaları ticari araçlarınızın kullanım alanını genişletmekte, personelinizin ve araç içerisinde taşıdığınız ürününüzün güvenliğini sağlamaktadır.
      Araç içi raflar, aracınızın içini daha düzenli hale getirerek kullanım alanını genişletmekte, taşımakta olduğunuz ürünlerinizin güvenliğini sağlamaktadır. Düzenli bir hale gelmiş, aracınızda zaman kaybınız en aza inmekte ve daha az eleman istihdamı sağlanmaktadır, buda firmanıza ekstra kazanç sağlamaktadır.
     Anti bakteriyel araç içi döşemesi, bakteri barındırmadığı ve temizliği kolay olduğu için taşımakta olduğunuz ürünlerin sağlığa uygun olması açısından önemlidir. Pişmiş gıda ve tıbbi malzeme taşımacılığında kullanımı yaygınlaşmaktadır. Avrupa Birliği normlarına göre bazı alanlarda kullanımı yasal zorunluluk halini almıştır.
    Yükleme Rampaları, aracınıza zarar vermeden kullanabileceğiniz, aracınızı değiştirirken kolayca söküp yeni aracınıza monte edebileceğiniz bir üründür. Her araca ve yük kapasitesine göre özel olarak üretilen yükleme rampaları, personel sağlığı acısından önem arz etmekte ve tüm ürünlerimizde olduğu gibi personel tasarrufu sağlamaktadır.
   Araç üzeri merdiven taşıma sistemi, aracınızın içine sığmayan merdivenlerinizi aracınızın üzerinde güvenli bir şekilde taşımanızı sağlamaktadır. Boyutu ve ağırlığı her he olursa olsun bir merdivenin tek bir personel tarafından aracın üzerine çıkarılması ve güvenli bir şekilde sabitlenmesi personel açısından kolay olmamakta ve personelde ciddi sağlık sorununa neden olmaktadır. Çok kolay bir şekilde kullanılan merdiven taşıma sistemi çalışma hayatınızı kolaylaştırmaktadır.
    Araç içi taşıma sistemleri hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Bilgisayar ortamında hazırlanan aracınıza uygun çizimler ,aracınızı bırakmanıza gerek kalmadan hazırlanmakta ve araç içi raflar en kısa zamanda aracınıza monte edilmektedir.
    Araç içi raflar ,araç içi kaplamalar, araç  yükleme rampaları, engelli rampaları, merdiven taşıma sistemi ve panel Van kilit sistemi, ticari hayatınızı kolaylaştırmaktadır.